Giacomini Ürün

Ana sayfa > Giacomini > Giacomini Ürün

Giacomini Malzeme

Doğalgaz kullanımında ekonomi ve tasarruf politikaları bağlamında daha az yakıt kullanımını destekleyecek ısıtma sistemleri gelişimi hızlı bir şekilde sürdürülmektedir. Bu planlama içerisinde de yine kombi bağlantılı şekilde çalışan ısıtma sistemleri içerisinde yerden ısıtma sistemleri önemli bir konuma ulaşmıştır. Birçok marka ile elde edilen bu sistemlerde örneğin Giacomini gibi önemli bir İtalyan markası da bulunmaktadır.

Giacomini, 1950'li yıllarda İtalya'da kurulmuş bir marka olması ile birlikte dünyaya yayılım gerçekleştirmiş ürünleri sayesinde bilinmektedir. Bu çerçevede giacomini ürünler listesine bakıldığında da özellikle son yılların önemli ısıtma sistemleri içerisinde bulunan zemin ısıtma açısından sunulan malzemeler de bulunmaktadır. Isıtma sistemlerinde kullanılan giacomini malzeme çeşitleri bu sistemlerin daha konforlu, garantili ve uzun ömürlü bir yapıya ulaşması için önemli avantajlar oluşturmaktadır.

Giacomini Malzeme Listeleri Nelerdir?

Yerden ısıtma sistemleri konusunda genel bir araştırma gerçekleştirildiğinde, bu sistemlerin belirgin parçalar ile hazırlandığı görülebilir. Örneğin, zeminde yalıtım oluşturacak ve boruların düzenli bir şekilde döşenmesini gerçekleştirilecek zemin straforları ve strafor üzerinde düzenli bir şekilde kullanacak yerden ısıtma boruları bulunur. Bu gibi temel malzemelerin her biri giacomini malzeme listeleri içerisinde yer almaktadır.

Giacomini ürünler listesine bakıldığında, bir yerden ısıtma sisteminin eksiksiz şekilde kullanılması ve kurulması için ihtiyaç duyulan tüm ürünler ile karşılaşabilirsiniz. Temel olarak bahsetmek gerekirse, bu ürünler arasında;

    • Yerden ısıtma straforları

    • Yerden ısıtma boruları

    • Yerden ısıtma kollektörleri

    • Oda termostatları

    • Termostatik vanalar

    • Yerden ısıtma kontrol panelleri

    • Sabit değer ayar setleri

    • Boru ve kollektör bağlantı rekorları

    • Zemin şap katkı maddesi

    • Kenar izolasyon bantları gibi çeşitler bulunmaktadır.

Bu liste içerisinde bulunan malzemelerin her biri İtalyan markasının güvencesi ile üretilmekte birlikte dünyaya yayılım göstermekte ve her ülkede kullanılmaktadır. Türkiye'de de bu kullanımın gerçekleştirilmesi için Giacomini bayileri sayesinde ürünlere hem uygulama hem de malzeme satışı açısından ulaşmak mümkün olmaktadır.

Kapsamlı Giacomini Ürün Kataloğu

Marka her yıl gelişen teknolojiler ile birlikte yeni parçalar ve ürünler üretmeye devam ederken, bu ürünler bayiler vasıtasıyla her ülkede olduğu gibi Türkiye'de de kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Türkiye'ye ulaşımı gerçekleşen bu ürünlerin kapsamı ve çeşitleri hakkında bilgi elde edilmesi açısından da giacomini ürün kataloğu kullanılması mümkündür. Bu katalog sayesinde öncelikli olarak İstanbul, Ankara, İzmir veya Muğla gibi kentler başta olmak üzere birçok kentte ürün listelerine ulaşılması sağlanmaktadır.

Gelişimi, yeniliği ve daha iyi olmayı öncelikli bir hale getiren Giacomini markası üretimlerini yıllardır sürdürdüğü gibi daha kaliteli ve daha faydalı giacomini malzeme çeşitleri ile yerden ısıtma sistemlerine güç katmaya devam etmektedir. Bugün Türkiye'de bilindiği üzere yerli veya yabancı birçok farklı marka zemin ısıtma sistemleri için sunduğu malzemeler ile değişen fiyat ve kalitelerde bu konfora katkı sunmaktadır. Ancak mevzubahis marka giacomini ürünler sayesinde bu sistemlerde daha uzun ömürlü ve kalitesi bilinen bir kullanım sağlamayı amaçlamaktadır.

Giacomini Fiyat Listesi Nasıl Hazırlanır?

Güncel ve her zaman kalitesini koruyan bir yapı ile sunumu gerçekleştirilen giacomini ürünler kullanım yapısına ve çeşidine bağlı olarak her zaman değişen fiyatlara sahip olmaktadır. Fiyatlarda genellikle metre, metrekare veya ağırlık kapsamında birim fiyat belirlemeleri gerçekleştirilmektedir. Buna bağlı olarak da giacomini fiyat listesi içerisinde temin edilmesi talep edilen her ürün için birim fiyat ile karşılaşılmaktadır.

Giacomini fiyat listesi içerisinde ürünlerin fiyat aralıklarına bakıldığında, örneğin strafor gibi bir ürün için metrekare, şap katkı maddesi için ağırlık, bağlantı rekoru için paket içerisindeki parça sayısı gibi kıstaslar göz önünde bulundurulmaktadır. Bu birimler ile yapılan fiyatlandırmada kullanım ihtiyacına bağlı olarak yerden ısıtma sistemi içerisinde toplu paket halinde veya sadece malzeme alımında istenilen miktarlarda ekonomik bir yapıyla bu yüksek kalite markalı ürünler temin edilebilir.