Bogenn Bağlantı Rekoru

Ana sayfa > Bogenn > Bogenn Bağlantı Rekoru

Bogenn Bağlantı Rekoru

Yerden ısıtma sistemlerinde tesisat içerisinde dolaşan boruların birbirine güçlü bir şekilde bağlanmış olması ve bu bağlantının kollektöre kadar ulaşması gerekir. Son noktada kollektör ile bağlantı gerçekleştirilirken de kollektör ile borular arasında birleştirici bir parçaya ihtiyaç duyulur. Bu kullanım için bogenn bağlantı rekoru dayanıklı ve kaliteli yapısı ile tercih edilebilir.

Bogenn kollektör bağlantı rekoru veya boru bağlantı kiti olarak adlandırılan bu ürün, bağlantıyı güçlü bir şekilde sağlamak için özel yapısıyla üretilmiştir. Üç farklı parçadan oluşan bu üründe, özel sızdırmazlık yüzüğü boru ile kollektör birbirine eklendikten sonra tam sıkıştırma sağlar. Bu sayede kolay bir uygulama sonrasında garantili bir şekilde sızdırmazlık elde edilir.

Üretiminde paslanmaz çelik malzeme seçilen bogenn bağlantı rekoru yine pirinç veya paslanmaz çelik ile üretilmiş kollektörlerin her biriyle uyumlu şekilde kullanılabilir. Paket halinde temin edilen bu ürün, istenilen sayıda kollektör bağlantısı için ayrı ayrı seçilebilir ve güçlü bir yapıyla montaj sağlandıktan sonra yıllarca sızdırmaz şekilde boruların dayanıklı bir yapı elde etmesini sağlar.