Bogenn Kollektör

Ana sayfa > Bogenn > Bogenn Kollektör

Bogenn Kollektör

Sıcak suyu tesisata dağıtma vasıtasıyla tesisatın ısıyı elde etmesini sağlayan zemin ısıtma sistemlerinde ana dağıtım kollektör üzerinden sağlanır. Uygulamada genellikle birbirine uygun malzemeler için tek marka üzerinden ürün teminleri yapılırken, örnek olarak bogenn kolektör sayesinde de Bogenn marka yerde ısıtma sistemleri uygulanması mümkün olacaktır.

Bogenn markası, farklı noktalarda gerçekleştirilecek sulu yerden ısıtma sistemlerinin sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için değişen yapılar ile kollektör üretimleri sağlamaktadır. Yani farklı tercihlere bağlı olarak bugün yapı için bogenn yerden ısıtma kolektörü seçimleri 2 değişen ürün arasında yapılabilir. Bu açıdan da paslanmaz çelik kollektör veya pirinç kollektör gibi ürün tercihleri yer almaktadır.

Bogenn Kollektör Özellikleri

Bogenn kollektör ürünlerinde ilk olarak paslanmaz çelik ürünler göz önüne alınırsa, bu ürünlerde debi ayarlama özelliği ve otomasyon uyumu yer almaktadır. Zira ürünler otomasyon uyuma açısından motorlu aktüatör yuvasına sahip olarak kullanıma sunulmaktadır. Üretim malzemesi paslanmaz çelik olduğu için çok uzun ömürlü ve şantiye içerisinde küf ve nem gibi her faktöre karşı dayanıklı bir yapı sağlamaktadır.

Bogenn debi ayarlı kollektör seçimi açısından bir diğer ürün tercihi olan pirinç kolektör de yine malzeme kalitesi ile dayanıklı ve çok daha yüksek sağlamlıkta bir tercih sunmaktadır. Benzer şekilde pirinç kollektör ürünleri de bogenn yerden ısıtma kollektörü olarak sıklıkla seçilirken, hem debi ayarlı hem de otomasyon uyumu için aktüatör yuvalı şekilde sunulmaktadır. Ürünler istenilen kollektör çıkış sayısına bağlı olarak seçilebileceği gibi standart şekilde seçilen ürünlerde istenilen sayıda giriş ve çıkış yuvasının kullanılması da mümkündür.

Alt ve üst yapısı ile birlikte giriş/çıkış noktalarını sağlayacak şekilde üretimleri gerçekleştirilen bogenn kollektör ürünleri, özellikle debi ayarlı yapısıyla diğer malzemeler ile uyumlu şekilde tüm yerden ısıtma sistemlerinde kullanılabilir. Proje bazlı bir şekilde uygulanan sulu yerden ısıtma sistemlerinde debi ayarlı kollektörler daha verimli, sağlıklı ve gerçekten ekonomik bir ısıtma için önemli bir katkı sağlamaktadır.