Bogenn Oda Termostatı

Ana sayfa > Bogenn > Bogenn Oda Termostatı

Bogenn Oda Termostatı

Yerden ısıtma sistemlerinde her bölüm için ayrı bir zemin tesisatı hazırlanırken, bu tesisatın da bir otomasyon ile istenilen sıcaklık derecesine ulaştırılması sağlanır. Bu işlemin gerçekleştirilmesi açısından da Bogenn marka yerden ısıtma sistemleri içerisinde profesyonel ve akıllı yapısıyla bogenn oda termostatı kullanımı yer almaktadır.

Bogenn Oda Termostatı Çeşitleri

Bogenn termostat ürünleri otomasyon sistemi içerisinde değişen yapıları ile kablosuz veya kablolu olarak seçilebilir. Örneğin kablosuz bogenn oda termostatı yapısında RF yapısıyla Hera modeli radyo dalgalı kontrol kutusu ile ayarlamayı pil üzerinden enerji alarak pratik şekilde telefon üzerinden dahi yapabilmektedir.

Akıllı kullanım için benzer şekilde Hera Direct termostat sisteminde de kablolu kullanım bulunsa da telefon üzerinden pratik bir uzaktan bağlantı sağlanabilir. Ayrıca yine kablolu yapısıyla Bogenn RT 225 gibi farklı termostat ürünleri de yer almaktadır. Bu model ise kablolu yapısı ise uzaktan kontrol imkanı bulunmadan manuel olarak kullanılabilir. Bu açıdan her odada duvara monte edilerek kontrol paneline kablo ile ulaşırken, LCD panel üzerinde buton vasıtası ile kontrol sağlanabilir.