Bogenn Sabit Değer Ayar Seti

Ana sayfa > Bogenn > Bogenn Sabit Değer Ayar Seti

Bugün Sabit Değer Ayar Seti

Sulu yerden ısıtma sistemleri içerisinde istenilen ısı değerlerinin elde edilmesi için elbette ki sıcak ve soğuk suyun birbirine doğru oranlarda karıştırılması gerekir. Bu işlemi gerçekleştirecek bir mekanizmanın oluşturulması açısından da sabit değer ayar seti kullanılır. Markalar kendi üretim kaliteleri ve sistemleri ile bu ürünü sunarken, bogenn sabit değer ayar seti ürünü de markanın sulu yerden ısıtma sistemleri içerisinde yer almaktadır.

Bogenn karışım pompası şeklinde de adlandırılabilecek bu ürün, sulu yerden ısıtma sistemi içerisinde özellikle doğru su debisinin ayarlanmasına yardımcı olur. Debi noktasında da hem sıcak su hem de soğuk suyun doğru debiyle karıştırılmasını sağlar. Yani bu bağlamda da sıcak su/soğuk su karışımı ile istenilen su derecesinin ortaya çıkmasına yardımcı olur.

Bogenn yerden ısıtma pompası karıştırma devresi olarak bir uzaktan kumanda vasıtasıyla kontrol paneli üzerinden aldığı komutlar ile çalışır. Komutları yerine getirirken, sıcak su ve soğuk su girişinden aldığı suyu istenilen her noktada doğru debi ile kullanıma sunarak, ısıtma sisteminin gidiş suyunun doğru ayarlanmasına yardımcı olur. Bogenn markası tarafından üretilen bu karışım pompası, dayanıklı malzeme yapısı ve pratik kullanımı ile hem uygulayıcılar hem de firmamız tarafından standart şekilde tercih edilmektedir.