Bogenn Yerden Isıtma Straforu

Ana sayfa > Bogenn > Bogenn Yerden Isıtma Straforu

Bogenn Yerden Isıtma Straforu

Strafor, zeminde yalıtım gerçekleştirilmesi ve sulu yerden ısıtma sistemlerinde zemin tesisat borularının döşenmesi için kullanılan bir taban malzemesidir. Her marka tarafından yerden ısıtma sistemleri için üretimi yapılırken, bogenn strafor ürünleri de markanın proje uygulamalarında ve malzeme satışında sunulacak şekilde Hak Enerji üzerinden temin edilebilir.

Firmamız yerden ısıtma sistemleri için kullanılacak bogenn yerden ısıtma straforu açısından iki farklı model ile ürün sunumu yapmaktadır. İlk model sıkıştırılmış polyester ile üretilmiş olmakla birlikte 17x2,0 veya 16x2,0 borular için tercih edilebilir. Ürün 26 kg/m dansite oranı ile çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Modülasyon aralığı olarak bu diğer modelde 7,5 cm ve katları gibi oranlar sunulmaktadır.

Bogenn yerden ısıtma köpüğü açısından bir diğer model ise 30 kg/m yoğunluk oranı ile birlikte yine sıkıştırılmış polyester sayesinde üretilmektedir. Bu EPS paneller bogenn yerden ısıtma yalıtım levhası olarak tercih edildiği gibi birçok farklı noktada da iyi bir yalıtım için zemin malzemesi olarak kullanılabilmektedir. Bu açıdan metreküp miktarları ile malzeme temini ve projeler için firmamızdan talep edilebilir.