Kas Therm Bayi

Ana sayfa > Kas Therm > Kas Therm Bayi

Kas Bayi

1970 yılında sektöre giriş yapan ve 1994 yılında KAS olarak adını tescil ettiren firma, piyasasında en köklü kurumlar arasında yerini almaktadır. Alanında uzman ve deneyimli ekipleriyle yerden ısıtma sistemleri başta olmak üzere inşa, yangın tesisatı ve doğalgaz gibi pek çok teknik ürün, müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurarak satışını gerçekleştirmektedir. Hak Enerji , KAS ana bayi başta olmak üzere Türkiye’mizin çeşitli noktalarında bayisi bulunmaktadır.

Türkiye genelinde bulunan bayilerimiz Ankara, İstanbul (Anadolu ve Avrupa Yakası) İzmir ve Muğla illerimizde yer almaktadır. Sektörün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen KAS, 1. Sınıf hammadde ürünler kullanarak bu ürünlere uygun fiyatlarda ulaşmanızı hem de ürünlerden yıllarca verim alabilmenizi amaçlamaktadır.

Ülke geneline yayılmaya başlayan KAS bayi kurumlarımızla birlikte aslında pek çok kişiye aynı anda ulaşıp hizmet verebilmeyi hedefliyoruz. Her geçen gün büyüyen müşteri ağımızla pek çok alanda projelerimizi hayata başarılı bir şekilde geçiriyoruz.Kas İstanbul Bayileri Nerede?

Türkiye’nin metropol kenti olarak tanımlana İstanbul’da ister Avrupa ister Anadolu Yakası’nda olun bizlere sadece bir telefon uzaklığındasınız. KAS İstanbul bayi kurumları İstanbul’un neresinde ikamet ederseniz edin bulunduğunuz civarda sizlere hizmetlerini sunacaktır. Profesyonel mühendislik yapısı ve uzman kadrosu ile firmamız sizlere eksiksiz bir hizmet sunacağını garanti etmektedir!

İstanbul’da milyon çeşit yapı bulunmaktadır. Bu yapıların büyük bir kısmı ne yazık ki eski ve verimsizdir. Isınma konusunda da ciddi problem yaşayan İstanbul halkının son dönemlerde tercihi yerden ısıtma sistemleri oluyor. KAS Anadolu yakası bayi ve KAS Avrupa yakası bayi özellikle yerden ısıtma sektöründe kaliteli malzemeler kullanarak uzman ekip arkadaşlarıyla birlikte siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunmaktadır.

KAS İzmir Bayi Hakkında

Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere KAS İzmir bayi olarak da hizmet vermekteyiz. Yerden ısıtma malzemelerinin en kaliteli ana ve bağlantı ekipmanları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektörün öncü firmalarından olan KAS, bütün müşterilerine uygun fiyat garantisi vererek, bütçe dostu fiyatlar sunmaktadır. Ege’nin sevilen illeri başında gelen İzmir ne kadar Batı bölgesinde olsa da kış ayları çetin geçebilmektedir. Ayazının ve soğuğunun zaman zaman sert olduğu İzmir ve çevre illerde de ısınma sorunuyla karşılaşılabilmektedir. Bunun önüne geçmek adına bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


KAS Ankara Bayi

Hak Enerji bünyesinde tercih edilen bir marka olan KAS, artık yerden ısıtma teknolojilerinde bir numara haline gelmiştir. Sadece dünyada değil, Türkiye’nin pek çok noktasında da tercih edilen bir ısınma türü olan yerden ısıtma, popüler bir şekilde uygulanıyor. Ülkemizin başkenti ve İç Anadolu’nun ana şubesi olan KAS Ankara bayi ile çevre bölgelerde bulunan pek çok ile de hizmet götürmekteyiz. Yapınızın türü ve durumu ne olursa olsun yerden ısıtma alanında proje bazlı çalışmalara ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey KAS Ankara bayi ile iletişime geçmek! Kaliteli ekipmanlarımızda ev, iş yeri, kreş, okul, hamam, sauna gibi aklınıza gelebilecek pek çok yer için çalışmalarımız bulunmaktadır. Kış aylarına daha hazırlıklı bir şekilde girmek için vaktiniz varken çalışmalara başlamanız sizin yararınıza olacaktır. Yerden ısıtma teknolojilerinde hem maddi hem de ısınma açısından büyük bir avantaj elde edebilirsiniz.

Yerde ısıtma sistemlerinin kurulumu kesinlikle gözünüzde büyümesin. Bizler proje bazlı olarak bugüne kadar pek çok yapının yerden ısıtma sistemlerinin kurulumunda büyük bir rol üstlendik. Kurulumunun son derece kolay, veriminin ise çok büyük olduğu yerden ısıtma sistemleri, sanılanın aksine petek ve kombilerden daha az bakım gerektirmektedir. Çağımızın ve günümüzün en pratik ısınma yöntemleri arasında yer alan yerden ısıtma, bulunduğu ortamı hızlı ve homojen bir şekilde yerden ısıtmaktadır. Genellikle cami, spor salonları ve kreşler gibi ısınmanın daha mühim olduğu alanlarda da sıkça tercih edildiği görülmektedir.

KAS Yerden Isıtma Ana Bayi

Ortamın büyüklüğü ne olursa olsun KAS Ana bayi doğru malzeme kullanarak, zeminin ve mekânın etkili ve homojen bir şekilde ısınmasını sağlamaktadır. Özellikle kış aylarında pek çok kişi evin sıcak olmasına rağmen yerlerin soğuk olmasından dolayı şikayetçidir. Ve yine herkesin bildiği, büyüklerimizin de dediği gibi hastalıklar ayaklardan geçer. Bebekli, çocuklu, hasta kişilerin öncelikli olarak sıcak ortamlarda konaklaması çok önemlidir. Bu sebeple tercih edilebilen yerden ısıtma sistemleri ilk olarak zemini ısıttığı için ayaklarınızın üşümesi sıfıra, hastalık oranı ise minimuma iner.

KAS Ana bayi olarak sadece bayi olarak değil, aynı zamanda web sayfası üzerinden de sizlere hizmet sunmaktayız. Ancak fiyat, hizmet ve süreç hakkında detaylı bilgi almak için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Ekip arkadaşlarınız aklınızdaki bütün soru işaretleri için sizlere yardımcı olacaktır.

Yerden Isıtma Neden Kullanılır?

Günümüzde pek çok mekân için tercih edilen yerden ısıtma sisteminin neden tercih edilmesi gerektiği pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Yerden ısıtma sisteminin pek çok avantajı olduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Bir mekandaki sıcaklığın uygulamanın gerçekleştiği alana yatay ve dikey olarak homojen bir şekilde dağılmasını sağlar. Bu durum yaz aylarında çok önemsiz gibi gözükse de kış aylarında özellikle çocuklu evler için artık zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Odanın her yanına homojen bir şekilde dağılan sıcaklık mekânı eşit bir şekilde ısıtmak için çalışır. Yer kaplamayan ve sürekli olarak bakım ya da temizliği ile uğraşmamanızın da büyük bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz.

Kombilerin verimli bir şekilde çalışıp ortamı sürekli sıcak tutması için ortalama 70-90 derece arasında çalışması gerekecektir. Doğalgaz fiyatlarının arttığı bu dönemde de kış aylarında sürekli bu derecelerde çalışan kombiler faturalarda büyük rakamlar olarak karşınıza çıkacaktır.

Ancak yerden ısıtma sistemlerin genellikle 55 derecede çalışmaktadır. Bu sıcaklık farkı faturanızda düşüş olarak yansır. Hem enerji hem de maddi açıdan ciddi bir tasarruf gerçekleştirebilirsiniz. Isıtma sistemi olarak petekler tercih edildiğinde evinizi peteklere göre dekore etmeniz gerekmektedir. Ancak yerden ısıtma sistemlerinde sistem döşemelerin altında kalır. Bu da size hem konfor sağlar hem de mekânı dilediğiniz bir şekilde kullanabilmenize, alandan kar yapmanızda büyük bir olanak sunar. Aynı zamanda evde olan küçük çocuklar için küçük kazaların yaşanabilmesinin de önüne geçilir.

Yerden ısıtma sistemleri kullandığınızda evinizde çok fazla halı kullanmanıza gerek kalmaz. Zemin tamamen ısındıktan sonra halıları kaldırmanız ya da çok ince halılar kullanmanız evinizin daha hızlı ısınmasına ve ısının veriminin düşmemesini sağlar.

Yerden Isıtma Sistemlerinin Zararları Nedir?

Yerden ısıtma sistemleri hangi açıdan bakılırsa bakılsın yüzde yüz avantajlı bir sistemdir. Teknik olarak incelendiğinde hiçbir zararı gözlemlenmemektedir. Kombilerle kıyaslandığında sağlık açısından daha yararlı olduğu söylenebilmektedir. Peteklerin hem iç hem de dış olarak düzenli bir şekilde bakım yapılıp temizlenmesi gerekir. Ancak yerden ısıtma sistemlerinde böyle bir sorunla karşılaşılmamaktadır. Doğru firmayı tercih ettiğinizde onların kullanacağı kaliteli malzemelerden uzun yıllar boyunca verim alırsınız. Bu şekilde kış aylarında ısınma sorununuzu kökten ortadan kaldırabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, evinizin ısıtmadan önce plan yapmanız gerektiğidir. Bütün evin yerlerini ısıtacaksanız bu biraz zaman alabilir. Bu sebeple yerlerin ısınmasını çok beklememek için planınızı ona göre yapmanız önerilmektedir.