Kas Therm Ürün

Ana sayfa > Kas Therm > Kas Therm Ürün

KAS Yerden Isıtma Malzeme

Yerden ısıtma sistemleri günümüzün en çok tercih edilen ısıtma sistemleri arasında bulunmaktadır. Uygun maliyetli, verimli ve tasarruflu olan yerden ısıtma sistemlerinin kurulumunda pek çok malzeme kullanılmaktadır.

Artık pek çok ev akıllı otomasyon sistemleri ile donatılmaktadır. Teknolojinin her geçen gün geliştiği bu dönemlerde bu durum oturduğumuz evlerimiz, iş yerlerimize yansımaktadır. Daha tasarruflu bir şekilde ısınılmayı sağlayan yerden ısınma sistemleri avantajları ile son dönemlerin gözdesi!

Yerden ısıtma sistemleri sulu sistemler olarak da tanımlanmaktadır. Çevre dostu bu ısıtma sistemleri sadece oturduğumuz evlerde değil, aynı zamanda kreş, anaokulu, yazlık evler, hamamlar, saunalar ve işyerleri gibi pek çok yerlerde de tercih edilmektedir. Çok fazla tercih edilen bu sistem kullanıldığında ne kadar faydalı ve yararlı olduğu görülebilir. Aynı zamanda bütçe dostu olması ile birlikte de bir numaradır!

KAS Yerden Isıtma Ürünleri Nelerdir?

Yerden ısıtma sistemleri teknolojinin gelişmesi ile birlikte katlanarak gelişmekte ve büyümektedir. Son dönemlerin en ekonomik ısınma sisteminin kullanım alanı yaygınlaşmaktadır. Bu sistem kurulurken, malzemeler ne kadar kaliteli bir şekilde seçilirse iş o kadar kaliteli olmaktadır. Bu noktada firmamız, uzun zaman boyunca kullanabileceğiniz ürünlerle iş yapmaktadır. KAS yerden ısıtma ürünleri genellikle şu şekildedir:

• Kollektörler

• Kenar Yalıtım Bantları

• Kontrol Modülü

• Kompakt Karışım Devresi

• Strafor

• Borular

• Hava Sürükleyici Katkı Maddeleri

Görüldüğü gibi KAS yerden ısıtma malzemesi bu şekildedir. Bu sistemin kurulmasının en temel amacı boruların enerji taşımasıdır. Bu noktada en çok sulu yerden ısıtma sistemleri tercih edilmektedir. Bunun nedeni hem malzeme hem de kullanım rahatlığından kaynaklıdır. Yerden ısıtma uygulaması gerçekleştirilen alana homojen bir şekilde ısının dağılması ve dengeli bir şekilde yayılması sağlanmaktadır.

Bunun dışında termal vanalar, kolektör kutusu, kolektör kutusu, şap katkısı, test göstergesi, ısı yalıtım levhası gibi ürünler de tercih edilebilmektedir.

Yerden Isıtmanın Yararları Nelerdir?

Yerden ısıtma sistemi öncelikle gözle görülür değildir. Kullanım açısından rahat olan bu sistemin çok sayıda yararı bulunmaktadır. Sıkça tercih edilmesi sebebiyle arama motorlarında yerden ısıtmanın yararları nelerdir? Araştırma yapılıyor. Genel olarak yerden ısıtma sisteminin en temel avantajlarından şu şekilde bahsedebiliriz:

Yerden ısıtma her şeyden önce bütün ortamın homojen bir şekilde ısınmasını sağlar. Eşitlikten kasıt, istenilen sıcaklıkta olmasını sağlamaktadır.

Artık günümüzde ısınmak ciddi bir ekonomik problem haline gelmeye başlamaktadır. Özellikle kış aylarında artan maliyetlerin yanında ısıtma sistemleri ile bütçe planlaması yapılabilmektedir. Düşük çalışma sistemi ile yakıttan tasarruf sağladığı için ekstra bir maliyet gerektirmemektedir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi radyatör bulunmadığı için görüntü kalabalığı yapmaz.

Kış aylarında ısınmanın en büyük dezavantajlarından biri de ortamın havasının kuruması. Bu durum pek çok hastalığı ve sorunu da beraberinde getirmektedir. Yerden ısıtma sistemleri sayesinde ortamın nemi kurumaz. Bu şekilde kışın sağlık sorunlarından olabildiğince uzaklaşabilirsiniz.

Güvenlikli bir kullanım şekli bulunmaktadır.

Uzun ömürlü olması da maliyet açısından sizlere ekstra bir kolaylık sağlayacaktır.

Her türlü yapıda kullanılabilme avantajının yanı sıra verimli bir ısınma şekli sunar.KAS Yerden Isıtma Fiyat Bilgisi

Yerden ısıtma sistemlerini kullanmak isteyenler bu sistemin fiyatlarını merak etmektedir. Alanında sıkça tercih edilen bir firma olan KAS yerden ısıtma fiyat listesi ile araştırma konusu olmaktadır. En kaliteli ürünlerle birlikte yerden ısıtma sistemlerinin kurulması amaçlanarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Kaliteli ürünler kullanılarak en uygun fiyat garantisi sunulmaktadır.

KAS yerden ısıtma ürün kataloğu ile bu sistem içerisinde kullanılan bütün ürünleri detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Yerden ısıtma maliyetleri hakkında en net fiyat bilgisi almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçin!