KAS Oda Termostatı

Ana sayfa > Kas Therm > KAS Oda Termostatı

yerden ısıtma malzemeleri

KAS Oda Termostatı

Oda termostatlarının en önemli görevi kullanılan ortamda ısının belirli sabit bir değerde durmasını sağlamaktır. KAS oda termostatı hem yakıt tasarrufu hem de ısı konforuna sahip olmak için birebirdir! Termostat kullanımının pek çok faydası bulunmaktadır.

KAS termostat ile istediğiniz oda sıcaklığında bulunmanızı sağlamaktadır. Odanın sıcaklığını sürekli olarak ölçerek kombiye talimat göndermektedir. Bu şekilde sıcaklık düştüğünde sıcaklığın yükselmesini, yüksek ise düşmesini sağlamaktadır, yani belirlediğiniz sıcaklık derecesinin dengesini korumaktadır. Bu noktada sizin hiçbir şekilde müdahale etmenize gerek kalmayacaktır.

KAS Kablosuz Termostatlar

Piyasada çok çeşitli termostatlar bulunmaktadır. Dijital, kablosuz, mekanik gibi çeşitli modellerle özellikle kış aylarında artış gösteren yakıt masrafları azaltılmaktadır. Kullanacağınız ortama uygun olarak seçeceğiniz oda termostatları şeklide yaşantınızı daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Kablolu olan modellerle kombiye kablolarla bağlı olan termostatların dışında genellikle kablosuz modeller tercih edilmektedir. Evinizin hangi köşesinde olursanız olun kablosuz modeller sayesinde kombinize talimat gönderebilirsiniz. Portatif bir yapıya sahip olan kablosuz termostatlar için oturduğunuz yerden kalkmanıza gerek bile kalmayacak!

Yerden Isıtma Oda Termostatı

Günümüzde artık pek çok mekanın ısınması için yerden ısıtma sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem içerisinde KAS yerden ısıtma oda termostatı kullanılmak istenirse sulu yerden ısıtma sistemleri tercih edilmektedir.

Yerden ısıtma oda termostatı kurulduğu ilk andan itibaren hemen kullanılabilmektedir. Doğru seçilen termostatlardan yüksek verim alabilirsiniz. Salon, mutfak ya da yatak odası gibi evin her noktası için ayrı sıcaklık değerleri belirleyerek evinizi ısıtabilirsiniz.

Kısaca yerden ısıtma oda termostatı sistemi sıcaklığın istenilen şekilde sabit kalmasını sağlanmaktadır. Bu noktada devreye giren KAS yerden ısıtma oda termostatları belirlediğiniz alanların sıcak kalmasına yardımcı olacaktır. Belirli aralıklarda hava durumuna göre belirlediğiniz sıcaklıklarla ailenizle birlikte keyifli saatler geçirebilirsiniz.


yerden ısıtma malzemeleri