KAS Şap Katkı Maddesi

Ana sayfa > Kas Therm > KAS Şap Katkı Maddesi

yerden ısıtma malzemeleri

KAS Şap Katkı Maddesi

KAS şap katkı maddesi, yerden ısıtma sistemlerinin olmazsa olmaz ürünleri arasında yer almaktadır. Yerden ısıtma sistemlerinin kurulumunda gerekli görülen bir malzemedir. Özel olarak üretilen şap katkı maddesinin kullanımı dikkat istemektedir.

Kurulan ısı yalıtımından yüksek verim alınabilmesi için boru ve straforun sorunsuz bir şekilde döşenmesi gerekmektedir. Aynı zamanda kenar ve köşelerden hava sızıntısı olmaması adına kenar izolasyon bantlarının atlanmaması gerekiyor. Bütün aşamalar doğru bir şekilde ilerlediği zaman son aşama olarak şap kaplama yapılması gerekiyor.

KAS Şap Katkı Maddesinin En Önemli Özelliği

Yerden ısıtma sisteminin kurulması baştan sona dikkat isteyen bir iştir. Bütün işlemlerin kendi içerisinde doğru yapılması ve kaliteli malzemelerin kullanılması gerekmektedir. Bütün aşamalar doğru bir şekilde tamamlandığında ısıtma sisteminden yüzde yüz verim alabilirsiniz.

Son aşamada yapılması gereken şap kaplaması için kullanılan şap katkı maddesi kaliteli ve güvenilir markalardan tercih edilmelidir. KAS şap katkı maddesi zemin ile uyum içerisindedir. Bütün çimento tipleriyle uygun olabilen şap katkı maddesinin doğru koşullar ile saklanması halinde uzun süre muhafaza edilebilmektedir.

Neden KAS Şap Katkı Maddesi Tercih Edilmelidir?

Yerden ısıtmanın kurulması son aşamaya kadar önem ve dikkat istemektedir. Bütün malzemelerin doğru ve kaliteli bir şekilde seçilmesi işlerin hem hızlı ilerlemesine hem de güzel sonuçlar vermesine yardımcı olacaktır. KAS şap katkı maddesi bütün çimento tiplerine uygundur. Doğru kullanım sağlayarak Kas şap katkı maddesinden yüzde 100 verim alabilirsiniz. Ancak sadece ürünün kaliteli olması yetmez. Üründen verim alabilmek için doğru uygulama yapılması gerekmektedir. Doğru uygulama da üründen alacağınız performansı etkileyebilmektedir.

Profesyoneller tarafından üretilen KAS markasının şap katkı maddesi, kullanılan şapın daha güçlü olmasını garanti etmektedir. Doğru kullanım için mutlaka temiz su kullanımı önerilmektedir.

Uygulama alanı fark etmeksizin yerden ısıtma sistemleriniz için KAS şap katkı maddesi ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.