KAS Yerden Isıtma Straforu

Ana sayfa > Kas Therm > KAS Yerden Isıtma Straforu

yerden ısıtma malzemeleri


KAS Yerden Isıtma Straforu

Özellikle son dönemlerde betonarme yapıların en büyük sorunları arasında zeminlerin soğukluğu bulunmaktadır. Çeşitli kaplama yöntemleri ile sorunların çözüldüğü zannedilse de bu durum ne yazık ki ısınmada büyük bir problem oluşturabilir. Ancak Kas yerden ısıtma straforu sayesinde bu sorunların önüne geçmek mümkün hale gelmiştir.

Kas yerden ısıtma köpüğü, özellikle yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan önemli bir izolasyon malzemesidir. Son dönemlerde artış gösteren gaz ve ısınma fiyatlarından sonra talep her geçen gün artış göstermektedir.

Kas Yerden Isıtma Straforu Neden Kullanılmalıdır?

Straforun en önemli kullanım amaçları arasında ısının uygulamanın gerçekleştirileceği alanın içinde hapsolmasını sağlamak bulunmaktadır. Sulu yerden ısıtma sistemlerinin uygulandığı alanlarda, yerden ısıtma sisteminin mutlaka kullanılması gerekli bir parçası olan strafor aynı zamanda enerji tüketiminin azalmasını da sağlamaktadır.. Isı yalıtım özelliği ile enerji kullanımına uygun olmakla birlikte bütçe dostudur.

Kas yerden ısıtma yalıtım levhası ekonomik açıdan kullanım dostudur. Özellikle kış aylarında mekanlardaki ısı kayıplarını engellemekle birlikte, zemin betonu içerisindeki borularla ısı kaynağından alınan enerjiyi ortama yayan ve zeminin homojen bir şekilde ışımasını sağlayan bir yerden ısıtma malzemesidir.

yerden ısıtma malzemeleri

Özel olarak üretilen yalıtım levhaları bir ürünün verebileceği maksimum verimi sunmaktadır. Son dönemlerde kullanımının her geçen gün arttığı yerden ısıtma sistemleri teknolojik ile uyumlu bir hale getirilmiştir. Hem kolay kurulumu ve hem de yüksek verimliliği ile tercih sebebi olan bu ürünler kullanıcılara düşük maliyetler sunmaktadır. Aynı zamanda pek çok mekana kolay bir şekilde uygulanabilmesi sebebi ile ürün bu yerden ısıtma sistemlerinin olmazsa olmazı olarak yerini alıyor.

Kas Strafor

Son dönemlerde tesisatların kullanmaktan vazgeçemediği bir ürün olan Kas strafor ürünlerinin izolasyon özelliği bulunmaktadır. Bu şekilde ısı kayıplarının önüne geçer. Özellikle büyük mekanların ısınma sorununa destek olurken, boruların kolay bir şekilde yerleştirilmesini sağlamaktadır.