Rehau Bayi

Ana sayfa > Rehau > Rehau Bayi

Rehau Bayi

Rehau, dünya genelinde tanınan önemli markalardan biri olması ile birlikte İsviçre merkezlidir ve birçok üretim noktası Almanya'da yer almaktadır. Bu nedenle bir Alman markası olarak da bilinmektedir. Ürünlerin ve hizmetlerin farklı ülkelerde sunulması açısından da rehau bayileri ile hizmet verilmektedir. Bu konuda rehau yerden ısıtma Türkiye hizmetlerini gerçekleştirmek açısından da Hak Enerji olarak birçok farklı kentte olduğu gibi İstanbul ilinde de hizmet veriyoruz.

Firmamız Rehau marka güvencesini Türkiye'deki kentlerde ortaya koyabilmek açısından İstanbul merkezli yapısı dışında istanbul kentinde de hizmetler vermektedir. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa Yakalarında bulunan bayi işletmelerimiz dışında rehau İstanbul bayi birimimiz sayesinde de yaşam alanlarında veya çalışma alanlarında markanın sulu yerden ısıtma sistemleri için hizmet verebiliyoruz.

Rehau Yerden Isıtma Kullanımı İstanbul'da

Son yıllarda Türkiye genelinde çok yüksek bir tercih oluşturan Rehau sulu yerden ısıtma sistemleri birçok ev sahibi ve işletme sahibi tarafından talep edilmektedir. Kentlerde iklim koşulları her ne kadar değişse de rehau yerden ısıtma kullanımı sayesinde en soğuk iklimlerde veya en ılıman iklimlerde ideal sıcaklık koşulları sağlanabilmektedir.

Hak Enerji bugün rehau ürünlerinin çözümü konumunda bulunarak, İstanbul kentinde talep edilen yerden ısıtma sistemlerinde kurulum, bakım ve onarım hizmetleri sağlamaktadır. Bu kapsamda verilecek hizmetler için gereken tecrübe 2017-2019 yılları arasında rehau türkiye sayesinde yetkili servislik hizmeti verilerek edinilmiştir. Yani firmamız Rehau markası için İstanbul kentinde uygulama hizmeti vermektedir.

Rehau Yerden Isıtma Servis Hizmetleri Nelerdir?

İstanbul merkezinde sunulduğu gibi İstanbul kentinde de firmamız tarafından sunulan rehau yerden ısıtma servis hizmetleri yer almaktadır. Örnek olarak sulu yerden ısıtma sistemlerinin uygulanabilmesi için konutlar, mağazalar, okullar, camiler veya hastaneler gibi birçok noktada hizmetler verilmektedir. Ayrıca bu uygulamalar içerisinde gereken dönemlerde bakım gerçekleştirilmesi veya onarım yapılması da mümkündür.

Temel olarak firmamız üzerinden uygulama ve servis hizmetlerini almak istediğinizde, web sayfamızda yerden ısıtma uzmanlık bilgilerine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İstanbul il genelinde tüm ilçeler için verilebilecek hizmetler kapsamında Rehau kadıköy veya farklı ilçeler için firmamızdan servis hizmetleri talep edilebilir. Bu kapsamda Rehau İstanbul bölge müdürlüğü üzerinden verilmiş yetki bağlamında hem İstanbul merkez ilçesi hem de çevre ilçeler için kapsamlı hizmetler verilmektedir.

Firmamızın İstanbul genelinde sunduğu bu hizmetlerde genellikle konforlu ısınma açısından sulu yerden ısıtma sistemleri talep edilmektedir. Ancak sulu yerden ısıtma sistemleri içerisinde ortaya çıkan kollektör arızası, termostat arızası veya otomasyon sorunları gibi noktalarda da servis hizmetleri talep etmek mümkündür.

Güvenilir Rehau İstanbul Hizmetleri

Firmamız çok uzun yıllardır bu sektör içerisinde yer alarak, özellikle yerden ısıtma sistemleri konusunda önemli bir uzmanlığa ulaşmıştır. Bu kapsamda verdiğimiz hizmetlerin kalitesi, sosyal medya uygulamaları açısından da rehau facebook sayfası üzerinden kolaylıkla takip edilebilir. Bugün internet üzerinde en önemli platformlarda yorum ve değerlendirmeler incelendiğinde, örnek olarak google benim işletmem sayesinde Hakenerji hizmet kalite standartlarımız rahatlıkla görülebilir.

Firmamız gerçekleştirdiği her hizmet için İstanbul ili ve ilçelerinde güncel fiyat politikaları ile işlem yapmaktadır. Bu kapsamda marka tarafından belirlenmiş şekilde Rehau fiyat listesi 2020 kullanımı ile birlikte hem yerden ısıtma sistemlerinin uygulanması hem de ürün sunumlarının yapılması mümkün olmaktadır. Yani tam bir sistem uygulaması veya sistem içerisinde kullanılması gereken şekilde bir oda termostatı, yerden ısıtma straforu veya Rehau boru gibi tüm ürünler güncel rakamlar ile birlikte Hak Enerji üzerinden temin edilebilir.