Buderus RC100 Modülasyonlu Oda Kumandası

Ana sayfa > Buderus > Buderus RC100 Modülasyonlu Oda Kumandası

Buderus RC100 Modülasyonlu Oda Kumandası


yerden ısıtma sistemleri

      Genel bakış

    • Modülasyonlu çalıştırma ile yakıt tasarrufu

    • Oda sıcaklığı ve hata kodlarının gösterimi

    • Oda Sıcaklığı kontrolü

Avantajlar

Modülasyonlu Çalıştırma

Modülasyonlu oda termostatı, oda sıcaklığı bilgisini kombiye ileterek, ne zaman çalışıp ne zaman durması gerektiği konusunda kombinizi yönlendirir. Bu sayede kombiniz, oda sıcaklığı bilgisine sahip olduğu için tesisat suyu sıcaklığı yerine oda sıcaklığına göre modülasyon yapma imkanına sahip olur ve anlık kapasitesini ayarlar. Kombi, ortamın istenen sıcaklığa gelebilmesi için maksimum seviyede çalışmaz. Çalışma kapasitesini ayarlayabildiği için hem açma kapama esnasında harcanan enerjiden tasarruf sağlar hem de çalışma ömrünü uzatır.

Enerji Verimliliği

Buderus RC100 oda termostatı ile kombinizin sıcaklık değişimini kontrol ederek sabit sıcaklık konforunu yaşarken, ekonomik bir şekilde ısınabilirsiniz. Buderus kombi termostatının modülasyonlu çalışma sistemi ile yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Kombi termostatı ile enerji tasarrufuna ek olarak, yaşam alanlarınız için dilediğiniz sıcaklık değerinde ısınma konforunu yaşayabilir ve yüksek oranda verimlilik ile doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Buderus RC100 oda termostadı, kullanım kolaylığı sağlayan kompakt tasarımı sayesinde kullanıcıların konforunu sağlamaktadır. Buderus kombi kumandası modellerinin oda sıcaklığı ve hata kodlarının göstergesi kullanımı kolaylaştıran en önemli faktör olarak öne çıkmaktadır.