Bosch TR36RF Kablosuz Programlanabilir Oda Kumandası

Ana sayfa > Bosch > Bosch TR36RF Kablosuz Programlanabilir Oda Kumandası

Bosch TR36RF Kablosuz Programlanabilir Oda Kumandasıyerden ısıtma sistemi


  •  Tüm Bosch kombiler ile uyumlu çalışabilme
  •  Kablosuz bağlantı ile kolay kullanım
  •  Isıtma için haftalık saat programı ve sıcaklık ayarlanabilir tatil programı

Avantajlar

Kablosuz Bağlantı

Bosch TR36RF kablosuz oda termostatı, herhangi bir bağlantı kablosuna ihtiyaç duymadan kombiniz ile uzaktan haberleşme teknolojisini kullanır. Kablosuz termostatınızı spesifik bir alana monte etmeden yaşam alanlarınızda esnek ve konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece, oda termostatı kablosuz modelleri ile bulunduğunuz alanlardaki ısınma ihtiyacınızı yüksek oranda verimlilik sağlayarak karşılayabilirsiniz.

Programlanabilme

Isıtma için haftalık saat programı sunan Bosch oda termostatının, sıcaklık ayarlanabilir tatil programı ile evde olmadığınız dönemlerde de kombi termostatı ile evinizde dilediğiniz sıcaklık ayarını yapabilirsiniz. Bosch TR36RF oda termostatı yaşam alanlarınız için tasarruflu ısınma, yüksek performans ve konforu bir araya getirerek düşük yakıt tüketimi ile maksimum tasarruf sağlamanızı hedefler.

Enerji Tasarrufu

Bosch TR36RF oda termostadı, kombinizin çalışma sistemini yönlendirerek hem doğalgaz hem de elektrik tasarrufu yapmanızı sağlar. Oda termostadi modelleri%20'ye varan enerji tasarrufu ile harcanan enerjide verimlilik sunarken yaşam alanları için de optimum konforu sağlar. Bu sayede, Bosch kombi termostat modelleri yüksek verimlilik değerlerini üstün performans ile buluşturur.

Kolay Kullanım

Arka aydınlatmalı ekrana sahip kompakt tasarımı ve kolay kullanım imkanı sunan arayüzü ile Bosch TR36RF oda termostat modeli, kombinizin gereğinden fazla çalışarak daha çabuk yıpranmasını, yakıt ve elektrik tüketiminin artmasını engellemektedir.