Buderus Logamax plus GB162

Ana sayfa > Buderus > Buderus Logamax plus GB162

Buderus Logamax plus GB162


yerden ısıtma

       Genel bakış

    • %110 Norm kullanma verimi (40/30 ºC işletimde) sayesinde düşük yakıt tüketimi

    • ALU Pus teknolojisi ile yenilikçi, yoğuşmalı eşanjör

    • Kompakt ölçü: 69 kW ile 100 kW arası kapasite

    • Bütün konut tipleri için ideal çözümler

Avantajlar

Üstün Yoğuşma Teknolojisi

Yanma sürecinde ısının büyük bir bölümü, sıcak atık gazlar ile dışarı atılır. Yoğuşma teknolojisi, bu ısının atılmasına izin vermez ve daha yüksek enerji kazancı ile %100’ün üzerinde norm kullanma verimi elde edilir. Yeni Logamax plus GB162, üstün yoğuşma teknolojisi ile size %110 norm kullanma verimi sağlar.

Bakım ve Servis Kolaylığı

Tüm parçalara ön cepheden, tüm elektrik bağlantılarına ön ve üst panelden basitçe erişim mümkündür. Tam açılabilir kapak, birbirinden ayrı gaz valfi ve venturi sayesinde kolay bakım imkanı sunar.

Hızlı Montaj = Zaman Tasarrufu

Logamax plus GB162’nin kompakt yapısı ve üstün teknolojisi kaskad bağlantısının problemsiz olmasını ve montajının hızlı yapılmasını sağlar. Benzersiz, yenilikçi kaskad tasarımı sayesinde 2,5 metrekarelik alanda 800 kW’lık bir kapasiteyle çalışabilir. İhtiyaç durumunda sistem genişletilebilir.

Her şey kontrol altında!

Donma koruması fonksiyonu, pompanın anti blokaj devresi, sürekli sensör kontrolü ve gaz vanası testleri, iyileştirilmiş sifon yapısı emniyeti maksimum düzeye taşımaktadır. Ayrıca 4 tarafı kaplı izolasyona sahiptir.