Wavin Bayi

Ana sayfa > Wavin > Wavin Bayi

Wavin Bayi

Yerden ısıtma sistemlerine olan talebin her geçen gün artmasında birçok sebep rol oynamaktadır. Yaşam kalitesini yükseltmek ve ısınma ihtiyacını konforlu hale getirmek isteyenlerin öncelikli tercihi yerden ısıtma sistemleridir. Yerden ısıtma sistemleri bu konuda uzman olan bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. İki farklı yerden ısıtma seçeneği mevcuttur. Bunlar sulu yerden ısıtma ve elektrikli yerden ısıtma sistemleridir. Uygulamanın hangi seçenek ile yapılacağı mekân bilgileri ve kişi talepleri ile belirlenmektedir. Bu uygulamanın kusursuz olabilmesi için kaliteden ödün vermeyen markaların ürünlerinin tercih edilmesi tavsiye edilir.

Wavin markası yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan malzemeleri büyük bir titizlikle üretmektedir. Kaliteden ödün vermeyen dayanıklı malzemeleri sebebiyle yerden ısıtma sistemlerinde kendini kanıtlamayı başarmıştır. Hak enerji güvencesi ile wavin marka ürünlerine kolayca ulaşmak mümkündür. 50 yıllık tecrübeye sahip olan wavin markası 2008 yılında Türkiye’de hizmet veren Pilsa markası ile güçlerini birleştirmiştir. Daha kapsamlı hizmet verebilmek adına Hollanda merkezli olan wavin markası ile birleşmesi ardından yerden ısıtma sistemleri alanında uzmanlaşmayı başarmıştır. Wavin markasının merkezi Adana ilinde bulunmasına karşın Hak enerji bünyesinde ürün alımı yapılabilmektedir. Pilsa markasının Adana’da kurulmuş olması ve yıllarda Adana merkezli olması sebebiyle günümüzde de marka merkezini değiştirmemiştir.

Wavin Yerden Isıtma Malzemeleri

Wavin markası yerden ısıtma sistemleri malzemeleri üretmektedir. Her malzemenin dayanıklılık ve kullanım ömrü test edilerek üretim yapılmaktadır. Firma tarafından üretilen her ürün özel testlerden geçmektedir. Wavin markası Türkiye’de hak enerji ayrıcalıkları ile hizmet vermektedir. Türkiye’nin üç önemli şehrinde bayileri bulunan marka oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Wavin markasının ana dağıtım bayisi Adana ilinde yer almaktadır. Buna karşın İzmir, İstanbul ve Ankara’da da bayileri bulunmaktadır. Wavin bayi aracılığı ile satın alınacak ürünlerin stok bilgilerine ve fiyat listesine ulaşmak mümkündür. Türkiye’nin her yerine ulaşım sağlanabildiğinden yalnızca bu bölgeler için değil Türkiye’nin dört bir yanı için ideal seçeneklere sahiptir. Zemin ısıtma sistemlerinin günümüzde oldukça sık tercih edilmesinde kullanım kolaylığına sahip olması önemli bir etkendir. Yerden ısıtma sistemi döşenen herhangi bir mekânda uzun süreli kullanım imkânı tanınmaktadır. Kullanılan wavin marka malzemeler sayesinde bakımları için yüksek fiyatlar ödenmesine gerek yoktur. Bu aşamada kullanılan her malzemenin yüksek kalitede olması ve uzman kişiler aracılığı ile projenin gerçekleştirilmesi sonuçların kusursuz olmasına neden olur.

Wavin İstanbul Bayi

Türkiye dört mevsimin yoğun olarak yaşandığı bir ülkedir. Bu sebeple gerek ısınma gerekse soğutma sistemleri sıkça tercih edilir. Özellikle İstanbul şehrinde yaşayan insanların gerek şehrin gürültüsü gerekse stresinden arınmak için konfora duyduğu ihtiyaç oldukça fazladır. Günlük hayattaki koşturmayı gerekse bırakıp ev ve iş yerlerinde kolayca ısınma sağlanabilmesi için yerden ısıtma sistemleri tercih edilmektedir. Wavin İstanbul bayisi bu anlamda kişilerin ihtiyaçlarını kolayca karşılamayı amaçlamaktadır. İstanbullun Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan bayiler Hak enerji güvencesi ile hizmet vermektedir. Gerek malzeme satın almak gerekse yerden ısıtma uygulaması yaptırmak isteyenler için ideal bir ortam sunmaktadır. Wavin Anadolu yakası bayisi sayesinde ürünler hakkında detaylı bilgi alınması mümkündür. Mekân için düşünülen yerden ısıtma sisteminde hangi ürünlerin ne şekilde kullanılacağı ile ilgili bilgi alınabilir. Bu aşamada devreye giren Hak enerji bünyesinde bulunan wavin markası yerden ısıtma uygulaması sırasında ve sonrasında oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumda kaliteli bir hizmet vermektedir. Wavin İstanbul bayisi ile iletişime geçmek için Sarıyer ve Kadıköy’de ikamet eden kişiler bayiden kolay ve hızlı destek alabilmektedir. İkameti bu bölgelerde bulunmayan kişiler ise mail, telefon veya internet iletişim hatlarını kullanarak wavin ürünleri ile ilgili bilgi alabilmektedir.

Wavin İstanbul bayisi Türkiye’nin 81 iline kolay ve hızlı erişim sağlanabilmesi adına uzman bir ekip ile çalışmaktadır. Arz ve taleplere uygun olarak bir hizmet veren bayi wavin malzemeleri ile yerden ısıtma sistemlerinin kusursuz bir uyum içerisinde çalışmasına olanak sağlamaktadır. Uygulama için destek talep edilmesi durumunda mekân içerisinde gerekli olan keşif yapılarak bir proje hazırlanmaktadır. Bu proje kapsamında kişilerin taleplerine uygun malzemeler kullanılarak yerden ısıtma sisteminin sorunsuz bir şekilde çalışması ve uzun ömürlü olması sağlanır.

Wavin Ankara Bayi

Diğer illerde olduğu gibi Wavin Ankara bayi yerden ısıtma sistemleri konusunda detaylı bir hizmet vermektedir. Yerden ısıtma sisteminin yapılacağı binanın tesisatından atık su, yağmur suyu, kanalizasyon suyu ve içme suyu şebekelerinin boru ve diğer malzemeleri için hizmet vermektedir. Hak enerji yetkili bayi olma özelliğine sahip olduğundan uygulama ve teknik servis alanlarında da hizmet verebilmektedir. Isınmanın en sağlıklı ve ekonomik ayrıcalıklarını sunan yerden ısıtma sistemleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve mekân için uygulama talep etmek için sizlerde Hak enerji ayrıcalıkları ve Wavin kalitesi ile tam destek alabilirsiniz.

Wavin İzmir Bayi

İzmir her ne kadar sıcak bir bölge olarak bilinse de kış aylarında ısınma ihtiyacına gerek duyulmaktadır. İzmir’de yaşayan kişiler kısa bir süre içerisinde ısınma ihtiyacı hissettiğinden kalorifer peteği gibi yer kaplayan ve görüntü kirliliği yaratan ısınma şekillerinden uzak durmaktadır. Buna bağlı olarak İzmir bölgesinde de sıkça tercih edilen ısınma seçeneği yerden ısıtma sistemleridir. Zemin altına döşenen borular aracılığı ile herhangi bir görüntü kirliliğine sebep olmadan ısınma ihtiyacı karşılanabilir. Wavin İzmir bayi sulu borulu yerden ısıtma ve elektrikli yerden ısıtma sistemleri konusunda ayrıcalıklı bir hizmet vermektedir.

Wavin Yerden Isıtma Sistemleri

Wavin markası gelişmiş teknolojisi ile birlikte yerden ısıtma konusunda profesyonel bir hizmet anlayışı benimsemiştir. Yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan ürünleri bizzat kendi fabrikalarında üreterek satışa sunmaktadır. Üretimini yaptığı her malzemeyi test ederek kalite ve dayanıklılığını ölçen firmanın ürünlerini tek tek satın almak mümkündür. Hak enerjinin anlaşmalı olduğu sitelerden wavin marka ürünlerine erişim sağlanarak kolayca satın alma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Yerden ısıtma sistemleri için oldukça önemli olan borular, straforlar ve kollekörlere erişim sağlanabilmesi adına birçok her detay düşünülmüştür. Yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan her türlü malzemeye erişim sağlanabilmektedir. Türkiye’nin her bölgesine ulaşım sağlanabilmesi tercih edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Adana ilinde bulunan fabrikada üretimi yapılan her ürün yüksek kalite standartlarına sahiptir. Modern teknolojinin kullanılması yardımıyla üretilen bu malzemelere wavin pilsa bayi sayesinde ulaşılabilir. Bu ürünler talebe bağlı olarak tek tek sipariş verilebileceği gibi yerden ısıtma uygulaması ile de satın alınabilir. Hak enerjinin uzman kadrosu aracılığı ile wavin marka ürünler kullanılarak yerden ısıtma sistemlerinin döşenmesi mümkündür.

Hak Enerji İle Ayrıcalıklı Hizmet

Wavin markasının 50 yıllık tecrübesinden faydalanmak ve kendi üretimi olan malzemeleri satın almak için bayiler ile iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine yapılabilen kolay ulaşımdan faydalanmak için Hak enerji olarak sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilirsiniz. Yüksek teknolojiye ile üretilen ve dayanaklığı ile kendini kanıtlamış wavin markasının fiyat ve stok bilgisine bayilerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.


Wavin Yerden Isıtma Wavin Yerden Isıtma Borusu Wavin Yerden Isıtma Kollektörü Wavin Yerden Isıtma Kontrol Paneli Kullanımı Wavin Yerden Isıtma Katalog Wavin Yerden Isıtma Fiyat Wavin Yerden Isıtma Straforu